STAŇ SE POSILOU IT ODDĚLENÍ

ict technik

igor talaš

vedoucí it oddělení

ČEKÁ NÁS MNOHO NOVÝCH VÝZEV

Přehrát video o Nabídka pracovních pozic

Jaká bude tvoje

pracovní náplň

správa serverových řešení na platformě MS

správa, instalace a údržba síťových prvků

správa HW (tiskárny, kopírky, PC/Notebooky – upgrade, výměna komponent, čištění a údržba, zajištění nákupu)

správa SW (instalace, aktualizace, licenční politiky)

technická podpora uživatelů

spolupráce v rámci týmu IT při rozvoji stávajících a implementaci nových řešení

spolupráce s IT oddělením v mateřském závodě v Německu

Dokážeme ocenit tvoji práci
Čím víc umíš, tím víc si vyděláš
Řekneme ti přesně, co máš dělat
Máš klid na práci
Nemáme nepřetržitý provoz
Pracovní doba má 8 hodin a o víkendu jsi doma
Vyrábíme na zakázku
Práce není stereotypní
Pružná pracovní doba
Nastav si práci tak, ať ti vyhovuje
Previous
Next

Jak by se popsal vhodný uchazeč?

01

Mám zkušenosti s administrací sítí, správou síťové infrastruktury, a nechybí mi základní znalost administrace O365 a pokročilá znalost OS Windows a Windows server.

02

Jsem flexibilní, samostatný a mám chuť se učit se novým věcem. Na podobné pozici jsem pracoval min. 3 roky.

03

K mým znalostem patří dále administrace domény, Active directory, Group Policy, atd, základní znalost virtuální infrastruktury VMware.

04

S cizími jazyky nemám problém, komunikovat anglicky nebo německy na denní bázi s ostatními kolegy v mezinárodní skupině administrátorů.

Podívej se na

top 8 Benefitů

5 dnů dovolené navíc

Pružná
pracovní doba

Odměna za odpracované směny

Letní a vánoční
prémie

Prémie za přesčasy

Příspěvek
na dopravu

Příspěvek za odpolední
směnu

Příspěvek na penzijní
fond

Zastav se u nás, rádi tě provedeme výrobou

Dej nám o sobě vědět, obratem se ti ozveme zpět

Skalice nad Svitavou 72
679 01 Skalice nad Svitavou

Připojte se